יום שבת, 24 במאי 2014

גיבורי האולימפוס: בית האדס- ביקורת

"גיבורי האולימפוס" היא סדרת המשך לספרי "פרסי ג'קסון", שנכתבת על-ידי ריק ריירדן ומתפרסמת בישראל בהוצאת "גרף". בית האדס הוא הספר הרביעי בסדרה.

אנבת' ופרסי עומדים בפתח שערי השאול. אם הם וחמשת החצויים האחרים יוכלו למצוא את צד החיים של שערי המוות ולעשות את דרכם דרך כוחותיה המאיימים של האלה הנקמנית גאיה, אם פרסי ואנבת' ישרדו את אימת בית האדס, או אז יוכלו שבעת החברים לאטום את שערי המוות ולמנוע מהענקים האימתניים להעיר את האלה גאיה מתנומתה הממושכת ולהציל את כל היקר להם. אבל אם שערי המוות יאטמו כיצד יוכלו פרסי ואנבת' להימלט? 
אלא שאין להם ברירה. אם החצויים לא ישלימו את המוטל עליהם בזמן הקצר שנותר, גאיה וצבאותיה יתעוררו ולא ייעלמו לעולם. הסיכויים אינם טובים והמשימה נראית בלתי אפשרית. זוהי ההרפתקה המסוכנת והמלהיבה ביותר בסדרת הספרים המצליחה בעולם שהשאירה מיליוני קוראים ברחבי תבל פעורי פה.

מה כבר יש להגיד? ריק ריירדן טוחן את העלילה שוב ושוב עד שנמאס, אבל הכתיבה שלו מתעלה על כל מיחזור שהוא יכול להציע. ב"בית האדס" יש טוויסטים מעניינים, עלילה הרפתקנית, עוד ועוד אויבים, וקטעי רומנטיקה מקסימים. מאוד נהניתי מקריאתו, ועוד בעמוד 23 נשביתי בקסם שריירדן מפזר בין הדפים.

ציון: 10 מתוך 10.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה