יום שישי, 9 במאי 2014

פרסי ג'קסון והקרב על המבוך- ביקורת

פרסי ג'קסון היא סדרה בת חמישה ספרים שכתב ריק ריירדן ומתפרסמת בישראל בהוצאת "גרף". "פרסי ג'קסון והרב על המבוך" הוא הספר הרביעי בסדרה.

תקציר מגב הספר: הקיץ הגיע, אך פרסי ג´קסון וחבריו במחנה החצויים אינם יכולים לתפקד כרגיל בתקופה שבה קרונוס, אדון הטיטאנים המרושע, ממשיך לצבוא כח ולהכין את צבא המפלצות שלו למתקפה על אלי האולימפוס. תגלית מפתיעה חושפת תוכנית אפשרית של האויב: להיעזר במבוך העתיק של דיידלוס, המשתרע כעת מתחת לפני הקרקע בכל רחבי ארצות הברית. פרסי וחבריו יוצאים למסע אל תוך המבוך, בתקווה ללמוד איך לנווט בו לפני שישיגו שליחיו של קרונוס אמצעי ניווט משלהם. המבוך מלא פלאות וסודות מהעבר, אך לא פחות מזה סכנות, וכלל לא מובטח לחברים שישיגו את מטרתם - או שיצליחו אי פעם לצאת משם בחיים.
הספר הרביעי בסדרת הלהיט מלא כרגיל מפלצות דמיוניות מהמיתולוגיה היוונית, הרפתקאות, רגעי מתח והומור - אך גם רגעים של חסד והתבגרות. הדמויות האהובות: פרסי, אנבת´, גרובר וטייסון, שבות להופיע, ומגלות כל אחת את ייעודה המיוחד.


כמו שנאמר בתקציר, זו אכן סדרת להיט, הספרים מרתקים, מעניינים וכל הזמן יש עוד דברים שצריך להשיג ועוד טובים שצריך להציל ועוד מפלצות שצריך להרוג, וזה פשוט כיף לקרוא את זה! "הקרב על המבוך" הוא לדעת הספר הטוב בסדרה- הוא לא מאפשר לקורא להניח את הספר מידיו.

ציון: 10 מתוך 10.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה