יום רביעי, 11 בפברואר 2015

תיכון לילה 2: שקר לבן שקר שחור/ סי ג'יי דוהרטי- ביקורת**תודה רבה להוצאת ״ספרי עליית הגג״ ששלחו לנו את הספר בחינם תמורת ביקורת כנה!**


תיכון לילה היא סדרת ספרים מצליחה שנכתבה בידי סי ג'יי דוהרטי והתפרסמה בעברית בהוצאת ספרי עליית הגג. הספר השני בסדרה- שקר לבן שקר שחור. ובו עוסקת הביקורת

תקציר:
מישהו רודף אחרי אלי שרידן.
אולי זה אחיה כריסטופר שנעלם לפני שנתיים, אולי מדובר בגייב, החבר שלמד איתה בסמסטר הקודם באקדמיית קימריה והתגלה כרוצח. לא פלא שכאשר מתחיל סמסטר החורף באקדמיה, אלי חשדנית כלפי כל אחד ואחת.

היא מתחילה להתאמן עם חבריה בכיתת הלילה המסתורית והמיוחסת, ובמקביל מגלה סודות כמוסים ומסעירים על משפחתה, סודות שמבהירים לה שהיא לא יכולה לסמוך על אף אחד, אפילו לא על הוריה. האם היא יכולה לתת אמון בקרטר, חברה האוהב והקנאי? ואולי האדם הנכון בשבילה הוא דווקא סילבן המקסים?

זהו חלקה השני של הטרילוגיה תיכון לילה, המשלבת מתח אפל וסיפור אהבה סוחף. הספר הראשון בסדרה זכה להצלחה בישראל ובעולם כולו.


ביקורת:
אני רוצה להתחיל דווקא מהדבר הפשוט ביותר בביקורת הזו. מהעטיפה. העטיפה הכל כך יפה. היא כל כך נכונה מבחינת הספר ומבחינת הזמן שבו הוא מתרחש.
ועכשיו לספר-
חוזרים בספר השני לאותן הדמויות מהספר הראשון ונכנסים לעוד הרפתקה מעולה.
הספר הזה הפתיע אותי, לאחר שהיו רגעים של התאכזבות בספר הראשון (ראו ביקורת), הכל בספר הזה היה טוב.
הדמויות תוארו בצורה מעניינת והוצגו בצורה חדשה שמאוד הייתה יפה לדעתי.
הסיפור היה מושך ומצויין ודוהרטי הצליחה לכפר על הבעיות שקרו בספר הראשון.
המשך מצויין שאין לי דבר אחד רע להגיד עליו- וכך הספר באמת. לא נהנתם מהספר הראשון? קדימה לקרוא את כל האחרים, הדעה שלכם תשתנה מהר.


ציון: 10 מתוך 10
לסיכום: מתעלה על קודמו
תיכון לילה 2

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה